LESROOSTER per 1 januari 2016

Maandag 16.30 – 17.30 Peuters/Kleuters Bianca Huizer
Maandag 17.30 – 18.30 Meisjes 6-8 jaar Carlijn Tetteroo
Maandag 18.30 – 19.30 Meisjes 9-12 jaar Marissa de Bruin
Maandag 19.30 – 20.30 Meisjes 12-16 jaar Marissa de Bruin
Maandag 20.30 – 21.30 Fitgym heren Erwin Goedhart

 

Dinsdag 09.00 – 10.00 Fitgym dames Marjan Holster
Dinsdag 17.30 – 19.00 RTT instap Sabrina Kleynendorst
Dinsdag 19.30 – 20.30 Fitgym dames Ton Bras
Dinsdag 20.30 – 21.30 Step-aerobics Karin Sprokkereef

 

Woensdag 19.00 – 20.00 Fitgym dames Victoria Bougrimov
 Woensdag 20.00 – 21.00  Yoga Jannie de Leeuw

 

Donderdag 18.00 – 20.00  Ballet Magda Dec
Donderdag 20.00 – 21.00 Zumba Seline Derks

 

Vrijdag 17.00 – 18.30 RTT instap Sabrina Kleynendorst
Vrijdag 18.30 – 20.00 RTT verplicht Judith van Gent
Vrijdag 20.00 – 21.30 RTT keuze Marieke Verwoert
Donderdag 18.00 – 19.00 Meisjes 6-8 jr. Esther van den Adel
Donderdag 19.00 – 20.00 Meisjes 9-11 jr Esther van den Adel
Donderdag 17.00 – 18.00 Peuters/ Kleuters José Holster
Donderdag 18.00 – 19.00 Meisjes 6-8 jr. José Holster
Donderdag 19.00 – 20.00 Meisjes 9-11 jr José Holster
Dinsdag 18.00 – 19.00 Meisjes 6-8 jr. Esther van den Adel
Dinsdag 19.00 – 20.00 Meisjes 9-11 jr Esther van den Adel
Donderdag 17.00 – 18.00 Peuters/ Kleuters Deborah Swart
Donderdag 18.00 – 19.00 Meisjes 6-8 jr. Deborah Swart
Donderdag 19.00 – 20.00 Meisjes 9-11 jr Deborah Swart
Maandag 17.30 – 20.00 RG selectie Wendy Kalkman         Lizzy Speelmeijer
Vrijdag 18.00 – 21.00 RG selectie Wendy Kalkman Lizzy Speelmeijer

 

Dinsdag 18.30 – 20.00 RTT verplicht Judith van Gent
Dinsdag 18.30 – 19.30

19.00 – 20.00

 

Jongens 5-8 jr

Jongens 8+

Marion van der Eijk

Marion van der Eijk

Dinsdag 19.30 – 21.00  

RTT keuze

 

Marieke Verwoert
Dinsdag 20.00 – 21.00 Heren Edward Rijken
Dinsdag 17.30 – 20.00 RG Selectie Zoe Lichteveld

LESROOSTER per  1 januari 2016


Sparta turnaccommodatie - Eddingtonweg 1 - Sterrenburg

16.30 – 17.30 Peuters/Kleuters Bianca Huizer
17.30 – 18.30 Meisjes 6-8 jaar Marion van der Eijk
18.30 – 19.30 Meisjes 9-12 jaar Marissa de Bruin
19.30 – 20.30 Meisjes 12-16 jaar Marissa de Bruin
20.45 – 21.45 Fitgym heren Elly van den Herik
09.00 – 10.00 Fitgym dames Marjan Holster
17.30 – 19.00 RTT instap Sabrina Kleynendorst
19.30 – 20.30 Fitgym dames Ton Bras
20.30 – 21.30 Step-aerobics Karin Sprokkereef
19.00 – 20.00 Fitgym dames Victoria Bougrimov
20.00 – 21.00 Yoga Jannie Jansen
18.00 – 20.00 Ballet Magda Dec
20.00 – 21.00 Zumba Seline Derks
17.30 – 19.00 RTT instap Sabrina Kleynendorst
18.30 – 20.00 RTT verplicht Judith van Gent
20.00 – 21.30 RTT keuze Marieke Verwoert

Gymzaal Selma Lagerloferf rechts – Stadspolders

18.00 – 19.00 Meisjes 6-8 jr. Esther van den Adel
19.00 – 20.00 Meisjes 9-11 jr Esther van den Adel

Gymzaal Dintelstraat – Staart

17.00 – 18.00 Peuters/ Kleuters José Holster
18.00 – 19.00 Meisjes 6-8 jr. José Holster
19.00 – 20.00 Meisjes 9-11 jr José Holster

Gymzaal Latourpad 16 – Centrum

18.00 – 19.00 Meisjes 6-8 jr. Esther van den Adel
19.00 – 20.00 Meisjes 9-11 jr Esther van den Adel

Zaal Gymzaal Heimerstein 34 - Sterrenburg 3

17.00 – 18.00 Peuters/ Kleuters Deborah Swart
18.00 – 19.00 Meisjes 6-8 jr. Deborah Swart
19.00 – 20.00 Meisjes 9-11 jr Deborah Swart

Turnhal Sportboulevard Fanny Blankers-Koenweg 10

18.30 – 20.00 RTT verplicht Judith van Gent
18.30 – 19.30 Jongens 5-8 jr Marion van der Eijk
19.00 – 20.00 Jongens 8+

 

Marion van der Eijk
19.30 – 21.00 Wedstrijdgroep RTT Keuze Marieke Verwoert

 

20.00 – 21.00 Heren Edward Rijken

Spirea

17.30 – 20.00 RG Selectie Zoe Lichteveld